Wesprą podopiecznych ośrodka

Wesprą podopiecznych ośrodka

WISZNICE Szkolne Koło Wolontariatu, działające przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkola im. J.I. Kraszewskiego w Wisznicach, włącza się w regionalną akcję charytatywną Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

W tym roku zebrane dary zostaną przekazane do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu w gminie Piszczac. Sztab został zarejestrowany pod numerem 55 i jest zgłoszony jako zbiórka publiczna. Mieszkańcy gminy Wisznice mogą wesprzeć akcję przynosząc do szkoły: żywność z długą datą przydatności do spożycia, środki chemiczne, kosmetyki, spodnie i bluzy dresowe na wzrost: 128, 146, 150, 158, 164 i 180 cm. Przydadzą się także chłopięce i męskie: skarpetki w rozmiarze 140 i wzwyż, czapki, rękawiczki i szaliki. A żeby umilić świąteczny czas podopiecznym ośrodka, można też przekazać na akcję zabawki, klocki, samochody, lalki, układanki oraz zabawki edukacyjne.

Zbiórka odbędzie się w czwartek 16 grudnia oraz w piątek 17 grudnia w godz. 7.30-14.00 przy wejściu do Szkoły Podstawowej w Wisznicach.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: