W poszukiwaniu wspólnej historii. Weź udział w rowerowej wycieczce do Brześcia

W poszukiwaniu wspólnej historii. Weź udział w rowerowej wycieczce do Brześcia

Trwają zapisy na dwudniową rowerową eskapadę do Brześcia

TERESPOL Miejski Ośrodek Kultury we współpracy z organizacją ZaVielaBrest organizują kolejną już w tym roku wycieczkę rowerową do Brześcia. Uczestnicy będą mieli wspaniałą okazję nie tylko zwiedzić pełne atrakcji turystycznych miasto, ale także poznać bliżej historię i kulturę ich mieszkańców, z którymi łączy nas więcej, niż byśmy się spodziewali.

Rowerowe wycieczki do sąsiedniego miasta cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, przyjemnie jest oglądać świat z tej perspektywy. Poza tym Brześć, jak rzadko które miasto, z racji ogromnej sieci ścieżek rowerowych jest idealny do dwukołowych eskapad.

Wyjazd zaplanowano na 17 i 18 sierpnia. Zapisy prowadzone są mailowo (mokterespol@wp.pl) w MOK do 7 sierpnia. W mailu należy załączyć skan paszportu, wymagane oświadczenia (do pobrania w witrynie internetowej placówki) oraz informację, czy uczestnik już kiedyś był w Brześciu.

Szczegółowy program wycieczki będzie dostępny na stronie www mokterespol.com. Jak zapewniają organizatorzy, tempo jazdy i ilość kilometrów będą dostosowane do potrzeb grupy. Każdy da radę. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr. tel. 503 125 960.

(sb)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: