W barwnym rytmie z myślą o dzieciach

W barwnym rytmie z myślą o dzieciach
fot. Pixa Bay

BIAŁA PODLASKA Kto czyta książki, żyje podwójnie – pisał włoski pisarz Umberto Eco. Miejska Biblioteka Publiczna sprzyja tej maksymie i zaprasza wszystkich na dwudziestą edycję „Bialskich Dni Książki Dziecięcej”. Od 15 do 31 maja z pewnością nie zabraknie atrakcji dla maluchów.

15 maja o godz. 17 w parku Radziwiłłowskim odbędą się warsztaty wykonywania instrumentów muzycznych. 19 maja w godz. 14-17, także w parku królował będzie taniec, ale wystąpią też podopieczni Wspólnego Świata i SOSW w Zalutyniu oraz uczniowie ze Szkoły Muzycznej, będzie też kiermasz książek. Na koniec zaplanowano koncert Fasolek. Niedługo potem, bo już 22 maja o godz. 17 w Bibliotece Barwnej odbędzie się spotkanie autorskie z Anną Czerwińską-Rydel. Atrakcji nie zabraknie także 25 maja, kiedy to w godz. 9-15 trwać będą warsztaty "Co jest grane?", zapisy pod nr 83 341 64 53/

Hasłem przewodnim organizowanego w bibliotece będzie zabawa „w barwnym rytmie”. Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Tygodnik Podlasiak objął wydarzenie patronatem medialnym.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: