Utrudnienia na Warszawskiej potrwają do końca maja

Utrudnienia na Warszawskiej potrwają do końca maja
fot. Roman Laszuk

BIAŁA PODLASKA Mieszkańców jeżdżących ulicą Warszawską w najbliższym czasie czekają spore utrudnienia. A to w związku z prowadzonym tam remontem. Objazdy i zmieniona organizacja ruchu będą obowiązywały do końca maja.

Rozbudowa ul. Warszawskiej odbywa się na odcinku od skrzyżowania z ul. Kopernika do posesji nr 65A. 30 marca zmieniła się tam organizacja ruchu.

– Ruch pojazdów tranzytowych TIR będzie odbywał się obwodnicą miasta – drogą krajową nr 2 oraz ulicami Janowską i Zamkową. Na czas robót ulica Warszawska zostanie wyłączona z ruchu pojazdów w czterech etapach, zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu. Na czas zamknięcia, dla pojazdów poniżej 10 ton (z wyjątkiem autobusów komunikacji miejskiej i służb miejskich), zostaną wyznaczone objazdy, pozwalające na swobodne przemieszczanie się ulicami miasta – zapowiada Gabriela Kuc-Stefaniuk, rzecznik prezydenta miasta.

W pierwszym etapie, a więc od 30 marca do 20 kwietnia, zamknięty zostanie odcinek od posesji nr 65A do ul. Spacerowej. Tymczasowy objazd dla pojazdów poniżej 10 ton zostanie wyznaczony ulicą Sławacińską. Przystanki autobusowe z Warszawskiej zostaną przeniesione na Sławacińską.

Więcej w papierowym wydaniu "Podlasianina" z 31 marca.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: