Ufunduj chwilę relaksu bohaterkom

Ufunduj chwilę relaksu bohaterkom
fot. archiwum

BIAŁA PODLASKA "Piękno dla bohaterek" to ogólnopolska inicjatywa, która została podchwycona także w Białej Podlaskiej. Salony kosmetyczne, fryzjerskie i inne miejsca, gdzie można zadbać o swoją urodę zrzeszają się, by pomóc bohaterskim lekarkom i pielęgniarkom.

Ta wspaniała akcja zorganizowana została przez specjalistki z branży beauty, której pomysłodawczynią jest Monika Mroczka - stylistka i szkoleniowiec w zakresie oprawy oczu. Akcja narodziła się w Olsztynie, ale Monika jest absolwentką kosmetologii bialskiej filii Akademii Wychowania Fizycznego. Przedsięwzięcie ma zasięg ogólnopolski. Patronatem objął je prezydent Michał Litwiniuk.

W Białej Podlaskiej firmy, które chcą się włączyć w akcję do 19 kwietnia kompletowała Patrycja Pachulec. – Stworzyłam lokalnie grupę na portalu Facebook w naszym mieście, szukamy chętnych firm do współpracy i deklarujemy bony na nieodplatanie usługi w swoich salonach i firmach. Mimo, że jako przedsiębiorcy jesteśmy w niepewnej sytuacji, chcemy wyrazić wdzięczność kobietom na pierwszej lini frontu walki z COVID19. Akcja ma na celu tym skromnym gestem podziękować pielęgniarkom, lekarkom w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym za ich walkę i prace w tych ciężkich warunkach. Po ustaniu pandemii będą mogły skorzystac z zabiegów, zrelaksować się, odstresować, odprężyć – zapewnia Patrycja.

Do udziału w akcji zaproszone zostały właścicielki: salonów kosmetycznych, fryzjerskich, odnowy biologicznej/masaże, siłowni a także dietetycy, trenerzy personalni i fotografowie.

Chęć włączenia się do akcji można zadeklarować do 19 kwietnia. Wszelkich informacji o akcji udziela animatorka Patrycja Pachulec pod nr tel. 609 204 348.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: