Uczennice z SP nr 6 awansowały do finału wojewódzkiego w Minisiatkówce

Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej awansowała do finału wojewódzkiego w Minisiatkówce  Dziewcząt „Igrzyska Dzieci” w kategorii „czwórki”. Trenerem siatkarek jest Grzegorz Piszcz.
Drugie miejsce zdobyły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim (opiekun Alicja Bernat). Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Jabłoniu (opiekun Cezary Cholewa). Czwarte miejsce zdobyła natomiast Szkoła Podstawowa nr 4 z Łukowa (opiekun Edyta Kozłowska).
Turniej uroczyście otworzył prezydent miasta Michał Litwiniuk oraz Wiktor Laszuk, wiceprzewodniczący Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego w Białej Podlaskiej.
Młodym bialczankom życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się 20 marca br. w Świdniku.