Trwa budowa tunelu, autobusy pojadą inaczej

Trwa budowa tunelu, autobusy pojadą inaczej

– Komunikacja miejska (linia E i I) będzie obsługiwała osiedle, jeżdżąc nowowybudowaną ul. Koncertową. Linia "E" z przystanku Witoroska 2 pojedzie ul. Koncertową do ul. Twardej idalej swoim normalnym przebiegiem, tj. ulicami Twardą, Drogą Wojskową, Chłodną, Twardą - wróci do ul. Koncertowej. Przystanek Witoroska 1, Daleka2, Daleka 1 zostanie wyłączony z przebiegu linii – informuje Gabriela Kuc-Stefaniuk, rzecznik prezydenta.

Natomiast linia "I" z przystanku Witoroska 1 pojedzie ul. Koncertową do ul. Dalekiej,na której będzie obowiązywał tylko przystanek w kierunku do ul. Kołychawa i dalej swoim przebiegiem, tj. ul. Twardą, wyjedzie do ul. Koncertowej i do przystanku Witoroska 1.

Tunel na ul. Lubelskiej to długo oczekiwana inwestycja, która znacznie usprawni wjazd do miasta od tej strony. Drogę tę codziennie przemierzają mieszkańcy gm. Biała Podlaska, Łomazy oraz Wisznice jadąc do pracy czy szkoły. To także często uczęszczany wylot to Lublina przez Parczew.

Wiosna będzie czasem kontynuacji rozpoczętych wcześniej prac. – Kolejne inwestycje wchodzą w nowe etapy i to jest bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców miasta. Każdego tygodnia właściwie, gdy tylko pozwalają na to warunki atmosferyczne, wykonywane są kolejne prace przy budowach w Białej Podlaskiej. Cieszy mnie to, bo oznacza to, że skutecznie pracujemy nad rozwojem infrastruktury w mieście – podkreśla prezydent miasta Michał Litwiniuk.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy