To będzie supermecz!

To będzie supermecz!

Imprezę wspiera prezydent Michał Litwiniuk, a za organizację ze strony Zakładu Karnego odpowiada Marcin Jakóbiuk (z prawej)

BIAŁA PODLASKA Wielkimi krokami zbliża się charytatywny supermecz. Na boisku, jak przystało na takie wydarzenie, nie zabranie gwiazd piłki nożnej, a zebrane podczas imprezy pieniądze zostaną przekazane dla Stowarzyszenia Wspólny Świat.

Organizatorem jest Zakład Karny w Białej Podlaskiej, którym dowodzi dyrektor ppłk Damian Frańczak. Za sprawy organizacyjne z ramienia ZK odpowiedzialny jest Marcin Jakóbiuk. Patronat nad imprezą objął prezydent miasta Michał Litwiniuk. Rozpocznie się 15 kwietnia o godz. 18 w hali sportowej AWF przy ul. Marusarza. Na boisku zmierzą się dwie drużyny: Miasto Biała Podlaska oraz PZPN. Na boisku zobaczymy m.in. Dariusza Pasiekę, Grzegorza Gilewicza, Marcina Burkharda, Grzegorza Dudka i Grzegorza Bonina.

Zebrane pieniądze trafią do stowarzyszenia Wspólny Świat, które aktualnie kończy pierwszy etap budowy Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem. Wsparcia udzieliły Bialskie Wodociągi i Kanalizacja Wod-Kan, Uniqa, PZNP oraz Zakłady Mięsne Łuków.

Nie zabraknie atrakcji dla publiczności. Na mieszkańców czekają wozy policyjne, strażackie oraz Zakładu Karnego, które będą mogły obejrzeć dzieci z rodzicami. Ponadto na każde dziecko czeka upominek, a wszyscy będą mogli wziąć udział w konkursach i zrobić sobie zdjęcie z ogromną maskotką. Na przybyłych czekają też występy muzyczne, usłyszymy m.in. Zuzię Janik i Janusza Maleńczuka, oraz licytacje koszulek.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: