Tancerka w roli Britney Spears

Tancerka w roli Britney Spears

BIAŁA PODLASKA Czas poznać kolejną gwiazdę programu „Metamorfoza idealna”, nad którym nasz tygodnik objął patronat. Jest nią Nina Fedoruk (l. 26), absolwentka Państwowej Szkoły Wyższej na kierunku turystyka i rekreacja. Jej pasją jest taniec.

Swoją przygodę z tańcem zaczęła w szkole tańca nowoczesnego w Łucku na Ukrainie. Jest absolwentką studiów podyplomowych na kierunku taniec. Od 2013 roku instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Ponadto instruktor zumba® fitness (ZIN), instruktor djembel dance, instruktor twerkout fitness, instruktor/współtwórca programu FolkFit. Członkini Stowarzyszenia Tanecznego "Fabryka Talentów".

Od czterech lat prowadzi zajęcia fitness, a od trzech uczy podstaw tańca klasycznego. Ma dwie grupy taneczno-pokazowe: Folkfit i Ladies Dance, do których zaprasza i w każdej chwili można dołączyć. Jest jedną z autorek tańca openingowego II i III edycji Dance With Me oraz I dziecięcej edycji. Uczestniczyła w wielu warsztatach i konwentach. Szczególną uwagę przywiązuje do prawidłowej techniki wykonywania poszczególnych ćwiczeń, uczy bezpiecznego i świadomego korzystania z możliwości własnego ciała.

Nina lubi tańczyć, uczyć i układać choreografię w różnych stylach. – Metamorfoza nie ominie także Niny. Wcieli się w postać znanej wszystkim Britney Spears i zaśpiewa utwór „Baby One More Time” – zapowiada organizator Cezary Kirczuk. – Jesteśmy już po pierwszych treningach z Niną i przyznam szczerze, że łatwo nie jest. Postać Britney to sztandarowa charyzma świata popkultury i o ile w kwestiach choreograficznych Nina jako tancerka może zdawać się czarnym koniem przedsięwzięcia, o tyle wyzwanie wokalne, jakiemu musi podołać, sprowadza nas na ziemię. Praca nad wokalną kondycją stanowi tu priorytet. Wierzę, że Nina podoła temu wyzwaniu – mówi reżyser programu Damian Trzpil.

W przypadku wygranej zebrane w dniu koncertu pieniądze Nina chce przekazać na leczenie bliźniaków Mikołaja i Patryka Płusko, którzy zmagają się z genetyczną chorobą, jaką jest mukowiscydoza. Już za tydzień poznamy kolejną gwiazdę programu „Metamorfoza idealna”, a tymczasem trzymamy kciuki za Ninę w walce o Złotą Maskę.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: