Szybkie randki już w sierpniu

Szybkie randki już w sierpniu

BIAŁA PODLASKA We współczesnym zabieganym i pełnym hałasu świecie poznawanie ludzi i nawiązywanie z nimi relacji nie jest łatwe. Specjalnie z myślą o takich sytuacjach, w 1998 r. niejaki Yaacov Deyo wymyślił speed dating czyli szybkie randki. Na czym polegają, dowiedzą się już niebawem mieszkańcy stolicy południowego Podlasia.

Czym właściwie są tzw. speed dating czyli szybkie randki? – Jest to metoda zawierania kontaktów międzyludzkich o charakterze towarzyskim lub nawet miłosnym, polegająca na sesjach krótkich rozmów (limitowanych czasowo przez organizatora) i selekcji przez uczestników, z którymi chcieliby skontaktować się poza sesją – tłumaczą organizatorzy i pomysłodawcy wydarzenia.

Już 2 sierpnia w bialskim pubie Jazzanova odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach cyklu "Speed Dating: Biała Podlaska". Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się przez formularz, który zostanie udostępniony na stronie:  https://www.facebook.com/speeddatingbialapodlaska/.

Pierwsza edycja "Speed Dating: Biała Podlaska" skierowana jest do osób w wieku 19-35 lat, ale kolejne spotkania będą organizowane z myślą również o innych grupach wiekowych. W planach jest m.in. dla osób z grupy 60+. Spotkanie poprowadzą psycholog Jakub Jańczuk oraz Norbert Kucharzak, właściciel pubu Jazzanova.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: