Szpital ogranicza działalność przez zagrożenie koronawirusem

Szpital ogranicza działalność przez zagrożenie koronawirusem
fot. archiwum

Ze względu na zagrożenie koronawirusem, wiele instytucji i zakładów pracy zdecydowało się na ograniczenie liczby pracowników, przejście na pracę zdalną i kontakt z klientami wyłączenie za pośrednictwem telefonów i maili. Jak będzie funkcjonował Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w tym czasie?

 

Rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego wyjaśnia, jak zmienia się praca w tej placówce na czas pandemii. A więc wstrzymane są przyjęcia planowe i zabiegi operacyjne, za wyjątkiem sytuacji dotyczących pacjentów w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Zakazane są odwiedziny pacjentów przez osoby spoza szpitala, a także wstrzymane są wizyty przedstawicieli medycznych i handlowych.

Ponadto 17 marca Wojewódzki Szpital Specjalistyczny zawiesza do odwołania działalność wszystkich poradni specjalistycznych.

- Zachęcamy również do skorzystania z teleporad w ramach świadczeń udzielanych w naszych poradniach specjalistycznych (AOS).
Z wizyty na odległość mogą skorzystać pacjenci kontynuujący opiekę w konkretnej poradni specjalistycznej, zgodnie z ustalonym planem leczenia i stanem klinicznym. W związku z powyższym prosimy w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny z Rejestracją Ogólną (tel. 83 41 47 170) w celu dokonania rejestracji do właściwej poradni specjalistycznej i umówienia się na teleporadę.
Po ustaleniu terminu i godziny teleporady prosimy o kontakt telefoniczny z konkretną poradnią. Wszystkie niezbędne informację będą udzielane przez pracowników rejestracji ogólnej - mówi Magdalena Us.


Warto pamiętać, że rejestracja osobista i telefoniczna będzie czynna do godz. 15.

Aktualne wiadomości o dalszej działalności znajdą Państwo na stronie www.szpitalbp.pl.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: