Święto policji w Białej Podlaskiej

Święto policji w Białej Podlaskiej
fot. UM Biała Podlaska
BIAŁA PODLASKA Dziś bialska Miejska Komenda Policji obchodziła Święto Policji. Była okazja m.in. do wręczenia awansów, ale i nagród w turnieju strzeleckim zorganizowanym w sobotę w Woskrzenicach.
Wydarzenie zorganizowano przed bialską komendą w poniedziałkowe przedpołudnie. Prezydent Michał Litwiniuk dziękując za współpracę policjantkom i policjantom, podkreślił jej znaczenie z perspektywy bezpieczeństwa w naszym mieście.
To nie tylko wspólne działania i przedsięwzięcia, ale też materialne wsparcie – niedawno Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej otrzymała od Urzędu Miasta 47 tys. zł. To dofinansowanie zakupu samochodu służbowego na potrzeby służby kryminalnej, który wykorzystywany jest przede wszystkim do działań operacyjnych, związanych ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej.
Podczas uroczystości komendant Wojciech Czapla, Zbigniew Lisiecki, prezes Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych oraz prezydent Michał Litwiniuk wręczyli też puchary zwycięzcom sobotnich Mundurowych Zawodów Strzeleckich, które odbyły się w Woskrzenicach na terenie strzelnicy Fundacji Guardian. Były one objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska i Komendanta Miejskiego Policji.
W rywalizacji zespołowej I miejsce zajęła reprezentacja Związku Żołnierzy Wojska Polskiego im. Lotników Podlasia, II miejsce – bialskiej Komendy Miejskiej Policji, III – Urzędu Miasta Biała Podlaska. W punktacji indywidualnej I miejsce zajął dyrektor ZSO nr 3 Przemysław Olesiejuk, zaś miejsce II kom. Marcin Rytel, dyżurny bialskiej komendy. Specjalne wyróżnienie otrzymała drużyna kobieca.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: