Stefaniec nowym trenerem AZS-AWF

Stefaniec nowym trenerem AZS-AWF

W poniedziałek 5 lipca doszło do zmiany trenera piłkarzy ręcznych AZS-AWF Biała Podlaska. do występów w pierwszej lidze centralnej przygotowywać się będą pod okiem Marcina Stefańca.

Nowy szkoleniowiec akademików jest od wielu lat doskonale znany w bialskim środowisku sportowym. Od kiedy w 2013 r. ten wychowanek Vive przyjechał na Podlasie z Kielc, by studiować w Akademii Wychowania Fizycznego, reprezentował barwy AZS-AWF łącznie z zakończonym w maju sezonem 2020/21. Dodatkowo od 2014 r. zajmował się szkoleniem młodzieży w działającej przy Szkole Podstawowej nr 3, gdzie jest nauczycielem, Olimpii. W 2018 r. jego drużyna wywalczyła wicemistrzostwo Polski juniorów młodszych a dwa lata później powtórzyła ten sukces w kategorii juniorów starszych!

Jak powiedział „Podlasianinowi” Stefaniec (na zdjęciu z piłką), wraz z objęciem w AZS-AWF funkcji pierwszego trenera przerywa swoją zawodniczą karierę oraz ogranicza zakres swojej pracy w Olimpii. W szkoleniu akademików pomagać mu będzie Sławomir Bodasiński, który drugim trenerem był też przy Dmitriju Tichonie.

We wtorek 13 lipca w papierowym wydaniu „Podlasianina” rozmowa z Marcinem Stefańcem

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: