Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej

Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej
BIAŁA PODLASKA Prezydent miasta zaprasza do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych  i obywatelskich, które są świadczone w 2 punktach na terenie miasta przez 5 dni w tygodniu.
Ponadto jest już możliwa internetowa rejestracja w systemie obsługi nieodpłatnych porad prawnych i obywatelskich. W tym celu została przygotowana witryna prowadząca interesantów do kalendarza wizyt umożliwiającego dokonanie samodzielnego zapisu
w wybranym przez Państwa terminie. Grafik wizyt jest dostępny na stronie np.ms.gov.pl
Umawiając się na wizytę adresat może skorzystać z porady zdalnej - telefonicznie, umówić poradę poza punktem pomocy oraz stacjonarnie wybierając termin i dogodną godzinę. Ważnym elementem świadczonej usługi jest dodanie opcji umożliwiającej osobom uprawnionym umówienie wizyty wraz ze wsparciem tłumacza migowego.
Termin wizyty można ustalić także telefonicznie: 83 341 61 00 lub 83 341 64 05,  za pomocą komunikacji elektronicznej: pomocprawna@bialapodlaska.pl lub osobiście w Urzędzie Miasta Biała Podlaska.
Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa znajduje się: w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Biała Podlaska bip.bialapodlaska.pl (zakładka: Nieodpłatna Pomoc Prawna), w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej, w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Biała Podlaska.
Nieodpłatna pomoc prawna przysługuje osobie uprawnionej, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, w tym osobie fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniającą innych osób w ciągu ostatniego roku, która złoży stosowne oświadczenia.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: