Seniorzy z gminy Piszczac zaprezentują swoje talenty

Seniorzy z gminy Piszczac zaprezentują swoje talenty
fot. J. Dragan

GMINA PISZCZAC Wójt gminy Piszczac Kamil Kożuchowski, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piszczacu i Klub Seniora w Piszczacu organizują 4 sierpnia „Popołudnie Seniora”, czyli podsumowanie realizacji projektu „Życie pasją jest – utworzenie Klubu Seniora w Gminie Piszczac”.

Otwarcie wystawy fotograficznej pt. „Działalność Klubu Seniora w Piszczacu” przy Urzędzie Gminy w Piszczacu (ul. Włodawska 8) zaplanowane jest na godz. 17.30. O godz. 18 odbędzie się premiera spektaklu teatralnego „Niewiasty z Piszczaca”, w wykonaniu członków Klubu Seniora w Piszczacu. Miejscem spotkania będzie świetlica w Piszczacu przy placu Rynek 1A.

– Sztuka teatralno-kabaretowa w połączeniu ze śpiewem wyśmiewa popularne przywary społeczne. W spektaklu tytułowym motywem są kobiety. Widowisko jest pełne humoru i zabawnych scen. W realizacji nie zabraknie muzyki. Przestawienie zawiera także pewne przesłanie dla publiczności, a jakie to będzie, można dowiedzieć się na premierze – zapowiada Łukasz Węda, który razem z Bożeną i Jackiem Dragunem wyreżyserują sztukę.

Za scenariusz również odpowiada Łukasz Węda, a za oprawę muzyczną Paweł Tokarski. Występują: Milicjant – Krzysztof Ciura, Emerytka – Jolanta Janik, Pogodynka – Teresa Sobieska, Babcia i Lekarz – Maria Pawlak, Pacjentka – Grażyna Puczka, Maciej – Piotr Puczka, Niewiasta – Danuta Puczka, Zosia – Krystyna Gruszecka oraz chór – Zbigniew Radkiewicz, Eugenia Rutkowska, Wanda Kołodziejczak, Małgorzata Żeleźnicka, Mirosława Wawryszuk, Grażyna Chmiel, Irena Pyndryk, Stanisława Gdula.

O godz. 19 rozpoczną się natomiast występy artystyczne lokalnych zespołów oraz poczęstunek.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: