Rywalizowali w strzelaniu z okazji Święta Policji

Rywalizowali w strzelaniu z okazji Święta Policji
fot. KMP w Białej Podlaskiej

W ramach odchodów Święta Policji, tradycyjnie na strzelnicy Fundacji Guardian w Woskrzenicach Dużych  odbyły się przed weekendem zawody strzeleckie. Do rywalizacji w konkurencjach grupowej i indywidualnej stanęło dziesięć drużyn. Ekipa bialskiej komendy policji uplasowała się na drugim miejscu.

Tegoroczne zawody zorganizowane zostały przez Koło Emerytów i Rencistów Policji w Białej Podlaskiej oraz bialski Klub Strzelecki Guardian. Imprezę honorowym patronatem objęli prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz pełniący obowiązki komendanta miejskiego policji w Białej Podlaskiej inspektor Andrzej Antoniewski. Trzyosobowe drużyny walczyły ze sobą w konkurencjach grupowej oraz indywidualnej. Nad właściwym przebiegiem zawodów czuwał instruktor strzelectwa Arkadiusz Popławski.

W zawodach uczestniczyli Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej, emeryci służb mundurowych bialskiego regionu oraz drużyna reprezentująca Urząd Miasta w Białej Podlaskiej. Turniej był nie tylko doskonałą okazją do zaprezentowania i doskonalenia swoich umiejętności strzeleckich, ale również do spotkania w koleżeńskiej i sportowej atmosferze.

Po zaciętej walce pierwsze miejsce wywalczyła drużyna reprezentująca Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, a trzecią lokatę zajęła drużyna reprezentująca bialski Urząd Miasta.

Wyróżnienie otrzymała też startująca w zawodach drużyna kobieca. Puchary dla zwycięskich ekip oraz najlepszych strzelców zostaną wręczone podczas obchodów Święta Policji. Organizatorzy gratulują wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników oraz ducha walki.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy