Rodzinny piknik biegowy już w niedzielę!

Rodzinny piknik biegowy już w niedzielę!

Pogoda i humory od lat dopisują uczestnikom czerwcowego pikniku

BIAŁA PODLASKA Już tylko kilka dni dzieli nas od największej w mieście imprezy biegowej. 8. Rodzinny Piknik Biegowy, bo taką nazwę ona nosi, odbędzie się w najbliższą niedzielę 9 maja w okolicach hali sportowej filii AWF przy ul. S. Marusarza 8.

Piknik tradycyjnie organizuje Klub Biegacza Biała Biega, we współpracy m.in. z Urzędem Miasta oraz Akademią Wychowania Fizycznego. Biegacze rywalizować będą na dystansach 5 km (start o godz. 10) oraz 10 km (godz. 11.15), przy czym wyniki drugiego z nich zostaną zaliczone do cenionego przez biegaczy Grand Prix Traktu Brzeskiego. Natomiast krótszy dystans będą mieli do pokonania miłośnicy nordic walking (start o godz. 10.05). Zapisy do wymienionych konkurencji przyjmowane są na stronie www.time2go.pl, do końca środy. Obok hali zaplanowano też biegi dla dzieci – na 100 i 400 m (początek o godz. 9.30), nad którymi opiekę i patronat objęli bialscy animatorzy ogólnopolskiego programu Lekkoatletyka Dla Każdego.

– Zapraszamy na niepowtarzalną imprezę o charakterze sportowo-rekreacyjnym dla całych rodzin – mówi Dariusz Trębicki, laureat organizowanego przez nasz tygodnik plebiscytu Autorytet Roku 2018. – Zapewniamy nie tylko sprawną organizację, ale też atrakcyjną trasę, przebiegającą przez najpiękniejsze miejsca Białej Podlaskiej, w tym m.in. przez park radziwiłłowski i Plac Wolności. Jak zwykle oryginalne również będą medale dla każdego uczestnika oraz puchary dla zwycięzców. Nie zabraknie też innych atrakcji – dodaje prezes KB Biała Biega.

(rl)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: