Rafał potrzebuje wsparcia. Każdy może pomóc

Rafał potrzebuje wsparcia. Każdy może pomóc
fot. archiwum rodziny

BIAŁA PODLASKA Jeden wypadek zmienił życie Rafała Kapszukiewicza. Dziś jego rodzina próbuje zapewnić mu powrót do sprawności. Każdy może wesprzeć akcję zbiórki pieniędzy.

 

– Wszystko w życiu Rafała było poukładane. Codzienność zniknęła w momencie, kiedy wydarzył się wypadek. Brat jadąc do pracy miał wypadek samochodowy. Doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego oraz złamania kości łonowej, w konsekwencji czego doszło u niego do utraty władzy w kończynach górnych i dolnych, brak czucia poniżej szyi, krwiaki na mózgu i wiele innych. Ta informacja „ścięła z nóg” całą naszą rodzinę… Rafał leżał miesiąc w śpiączce, oddychał za niego respirator. Wszyscy z drżeniem serca baliśmy się i nadal boimy o jego stan zdrowia – wspomina siostra Natalia.

Od tego zdarzenia minął w maju już rok. Siostra zdradza, że Rafał marzy tylko, albo aż o tym, żeby chodzić, samodzielnie zjeść, umyć się, wstać z łóżka – czyli o tym co dla nas jest codziennością. – Żeby wrócić do sprawności, Rafał wymaga długiej, intensywnej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Bardzo prosimy wszystkich o pomoc, o pomoc finansową na jego rehabilitację. Rafał jest młodym człowiekiem, który kochał życie, był ciągle w ruchu, wysportowany i zawsze uśmiechnięty, nigdy nie odmówił nikomu pomocy. Teraz on potrzebuje pomocy innych – kończy siostra.

Zbiórkę można znaleźć pod adresem:  https://www.siepomaga.pl/rafal-kapszukiewicz?fbclid=IwAR3xzyNrqKsqenQQRNgr_BumwRMSvEVe_JWvJ8LVYRGJyyXGtyQA1h8x_YM

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: