QuickDetailer - profesjonalne kosmetyki z miłości do aut

QuickDetailer - profesjonalne kosmetyki z miłości do aut

Zbliżająca się wiosna to znak dla zmotoryzowanych, że najwyższy czas zadbać o swój pojazd po zimie. Przygotowując auto na nadejście ciepłych dni, warto skorzystać z rad profesjonalistów. Szeroką gamę najwyższej jakości kosmetyków samochodowych oferuje sklep internetowy QuickDetailer, który prowadzi również sprzedaż stacjonarną przy ul. Warszawskiej 128 w Białej Podlaskiej.

Zadbane auto potrafi być dumą każdego kierowcy. Problem w tym, że gdy samochód jest regularnie użytkowany, narażony jest na zabrudzenia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Szczególnie nie łaskawa dla naszych czterech kółek jest zima. Ujemne temperatury często uniemożliwiają bezpieczne mycie karoserii. Zimą też niewielu właścicieli decyduje się na dokładne i staranne czyszczenie wnętrza samochodu. Niebezpieczne dla auta są substancje chemiczne używane przez drogowców, a osadzająca się na elementach
nadwozia i podwozia sól prowadzi do powstawania korozji.

Dlatego ważne, żeby w porę zapobiegać niszczeniu samochodu, aby cieszył nas przez długie lata. Po pomoc w odpowiednim doborze preparatów zabezpieczających lakier czy do pielęgnacji szyb lub nadwozia najlepiej wybrać się do specjalistów od utrzymania dobrego wyglądu samochodu, czyli sklepu z profesjonalnymi kosmetykami.
– Nie każdy nowy samochód olśniewa. Olśniewa samochód, który jest zadbany i mimo upływu lat wygląda nieskazitelnie. Nasza historia z autodetailingiem zaczęła się już kilka dobrych lat temu, co pozwoliło nam na poznanie i sprawdzenie wielu produktów i rozwiązań na własnej skórze. Mamy nadzieję, że ta historia będzie trwała, rozwinie się i pozwoli na realizowanie dalszych autodetailingowych planów – mówi Igor Bąk, właściciel
sklepu QuickDetailer.

Firma QuickDetailer z Białej Podlaskiej specjalizuje się w sprzedaży stacjonarnej, ale także internetowej profesjonalnych autokosmetyków. Sklep prowadzi działalność na rynku od kilku lat. Powstał z miłości do aut.
– Quick Detailer to miejsce, gdzie mogą Państwo kupić profesjonalne środki do auta, ale także zaczerpnąć fachowej porady na temat pielęgnacji skórzanej tapicerki, szyb, opon czy też karoserii pojazdu . Dzięki naszym doradcom dowiedzą się Państwo, jak powinno wyglądać​ polerowanie lakieru czy metalu, a także odpowiednia pielęgnacja, by samochód służył nam przez długie lata – dodaje Igor Bąk.

Niezwykle istotne jest, aby wszystkie zabiegi zabezpieczające i pielęgnacyjne naszego auta przeprowadzane były z użyciem profesjonalnych i najwyższej jakości kosmetyków, które będą bezpieczne dla lakieru. O wygląd samochodu możemy zadbać samodzielnie. Szybko i łatwo zabezpieczymy lakier przy użyciu płynnych wosków a dla klientów, którzy potrzebują czegoś więcej mamy przygotowaną ofertę na twarde woski oraz powłoki ceramiczne.
Podstawowym zabiegiem pielęgnacji nadwozia samochodu wiosną jest jego staranne mycie z użyciem dedykowanego szamponu. Warto wybierać preparaty zawierające inhibitory korozji, które chronią i zabezpieczają czyszczoną powierzchnię przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. A do tego pozostawią karoserię lśniącą. Doskonale sprawdzą się też piany aktywne, dogłębnie oczyszczające, a jednocześnie łagodne dla powierzchni glinki, a także specjalistyczne preparaty do usuwania zabrudzeń pochodzenia metalicznego z felg i
karoserii oraz autokosmetyki, które bez trudu poradzą sobie ze śladami po owadach, a nawet smołą.

Czyste szyby to nie tylko estetyczny wygląd auta, ale i bezpieczeństwo. Dobrą widoczność i idealnie czystą powierzchnię bez smug zapewnią płyny do szyb, które nie tylko usuną nawet uporczywe zabrudzenia, ale też zapobiegną gromadzeniu się osadów z twardej wody. Warto przy tym pamiętać o stosowaniu właściwych akcesoriów: gąbek, polerek, ściereczek z mikrofibry itp.

Przebywanie w zakurzonym i długo nieodświeżanym wnętrzu auta, nie uczyni jazdy komfortową. Warto mieć więc pod ręką preparaty czyszczące i zabezpieczające tapicerkę, kokpit, wykładziny i dywaniki samochodowe, najlepiej do różnych powierzchni: od tworzyw sztucznych, przez skórę, metal czy drewno, po włókno węglowe.
W regularnej pielęgnacji samochodu pamiętajmy również o konieczności zadbania o stan felg i opon oraz elementów silnika. Tutaj również niezawodne będą profesjonalne kosmetyki, których warto szukać u licencjonowanych dystrybutorów.

Wszystkie te preparaty nabyć można w ofercie sklepu QuickDetailer z kosmetykami do samochodów, który współpracuje jedynie ze znanymi i sprawdzonymi markami, jak GYEON, Soft99, Meguiars, SONAX, Poorboy’s World, ADBL, Flex, ZYMOL. Dostępne tutaj środki do auta pochodzą od oficjalnych dystrybutorów oraz producentów, dzięki czemu klienci mają pewność, że zakupione autokosmetyki spełnią swoje zadanie w stu procentach.
Sklep QuickDettailer posiada również szeroki wachlarz kosmetyków do skóry oraz farb i​ akcesoriów do naprawy. Na zamówienia indywidualne wykonywany jest również dobór koloru. Zakupy w QuickDetailer można zrealizować nie tylko online, ale również w sklepie stacjonarnym w Białej Podlaskie przy ulicy Warszawskiej 128. Firma jest otwarta na współpracę z profesjonalnymi studiami detailingowymi.

*tekst sponsorowany

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: