PSS Społem otworzyła nowy sklep

PSS Społem otworzyła nowy sklep

BIAŁA PODLASKA W czwartek 1 sierpnia otwarty został trzynasty sklep spożywczy spółdzielni PSS Społem przy ul. Witolda Pileckiego (na osiedlu mieszkaniowym Podmiejska). Przy trzy dni klienci mogli korzystać z promocji na niektóre produkty, zdobywać okolicznościowe upominki i częstować się wyrobami z grilla. W sobotę na ich cześć koncertowała kapela ludowa Społem.

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnego sklepu spożywczego na osiedlu, które nie ma jeszcze rozwiniętej sieci handlowej. Może nie największego powierzchniowo, ale nowocześnie zaprojektowanego i urządzonego. Do jego powstania walnie przyczynili się mieszkańcy osiedla Podmiejska, proponując zarządowi spółdzielni otwarcie tutaj placówki handlowej. Wszak to nowe osiedle zamieszkuje prawie 10 tysięcy osób. Poprosiliśmy specjalistyczną firmę Honka z Podkarpacia o sporządzenie prognoz prawdopodobieństwa powodzenia sklepu w tej części miasta. Wypadły one pozytywnie, co było dodatkowym atutem przy podejmowaniu decyzji. Wybór nazwy sklepu zawdzięczamy czytelnikom tygodnika "Podlasiak", w którym ogłoszony został konkurs na nazwę sklepu – mówi Eugeniusz Mazur, prezes zarządu PSS Społem.

Rozmowy o ulokowaniu sklepu w bloku wzniesionym przez bialską spółkę Budimex prowadzone były latem ubiegłego roku, a w styczniu tego roku podpisana została umowa o zakupie za 1 mln zł lokalu o powierzchni użytkowej 255 mkw. Nowy sklep oferuje klientom szeroki asortyment wyrobów spożywczych (od owoców i warzyw po przetwory mięsne), powiększony o ciepłe zupy i smaczne dania obiadowe.

Więcej w papierowym i cyfrowym wydaniu tygodnika "Podlasiak" nr 32 od 6 sierpnia

O miłą obsługę klientów zadba na początek 12-osobowa załoga

Istvan Grabowski

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: