Polka Zuzi najlepsza! Za nami I edycja Dance with Me KIDS [GALERIA]

Polka Zuzi najlepsza! Za nami I edycja Dance with Me KIDS [GALERIA]

BIAŁA PODLASKA Zuzia Janik ze swoim trenerem wygrała pierwszą edycję Dance With Me Kids. Wszystkie zebrane podczas koncertu pieniądze trafiły na cel wybrany przez zwycięską parę.

Motywem tanecznym była kraina baśni i bajek. Dzieci przeniosły publiczność w świat swoich ulubionych bajek, w czym pomogły specjalnie przygotowane stylizacje. Jazz, taniec klasyczny, polka, taniec towarzyski, quickstep – to tylko część stylów tanecznych, w których zaprezentowali się uczestnicy programu.

Występy dzieci oraz ich trenerów oceniało jury w składzie Anna Litwiniuk, Agnieszka Juszczyk, Dominik Jabłoński i Riad Haidar. W ciepłych słowach wypowiadali się o kolejnych prezentacjach, w każdej z nich doszukując się wielkiego zaangażowania, wdzięku i pasji do tańca.

Według jurorów najlepiej zaprezentowała się Zuzia Janik, która postanowiła przekazać wszystkie pieniądze (ponad 8 tys. zł) na leczenie swojego brata Kamila, który zmaga się z nowotworem mózgu. Wykonana przez nią i jej trenera Piotra Nitychoruka polka podbiła serca zgromadzonej publiczności.

<<< ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ >>>

Przypominamy, że już w październiku ruszy gala Dance Wiht Me – Zatańcz ze mną, a więc dorosła wersja tanecznego koncertu charytatywnego. Nasz tygodnik objął to wydarzenie patronatem medialnym.

Więcej w papierowym wydaniu tygodnika nr 27 i na eprasa.pl

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: