Pokaż silny charakter i weź udział w kolarskim crossie

Pokaż silny charakter i weź udział w kolarskim crossie

SOSNOWICA Już tylko niewiele ponad tydzień dzieli nas od terminu pierwszej edycji wyścigu kolarskiego Sosnowica Cross MTB Maraton. Jeszcze krócej, bo do końca sierpnia, można wykupić tańszy pakiet startowy.

Impreza odbędzie się w sobotę 7 września w Sosnowicy, zorganizuje ją Parczewska Grupa Rowerowa, a honorowy patronat nad nią objęli: wójt gm. Sosnowica Sławomir Czubacki oraz nadleśniczy Nadleśnictwa Parczew Witold Zakościelny, natomiast patronat medialny m.in. tygodnik „Podlasiak”. Zawodnicy będą mieli do wyboru trzy dystanse (jazda na pętlach) uzależnione od wieku oraz wytrenowania: mikro (200 m, dla dzieci do lat 6, start o godz. 10), mini (13 km, start o godz. 10.20), fit (26 km, start o godz. 10.15) lub półmaraton (39 km, start o godz. 12), przy czym opony w ich rowerach powinny posiadać średnio agresywny bieżnik.

Rejestracja uczestników odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej: www.dostartu.pl. Osoby, które zarejestrują się w ten sposób do końca sierpnia, otrzymają tańszy pakiet startowy: mikro – bezpłatnie, 20 zł – mini, 30 zł – fit, 50 zł – półmaraton. Ci, co uczynią to w dniu zawodów, będą mogli to zrobić w godzinach 8.30-11.50 w biurze imprezy. Zakończenie imprezy, po wcześniejszych dekoracjach najlepszych, planowane jest o godz. 15.30.

(rl)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: