Pokaz Monster Truck w Międzyrzecu Podlaskim

Pokaz Monster Truck w Międzyrzecu Podlaskim

Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa kaskaderów światowej klasy zaprezentuje się w Międzyrzecu Podlaskim i dostarczy porządną dawkę adrenaliny.

Ryk sportowych silników, większe i mniejsze kraksy z pewnością zrobią na wrażenie nie tylko na fanach motoryzacji. Pokazy Monster Truck Show odbędą w Międzyrzecu Podlaskim na targowisku przy ul. Zarówie już w piątek 13 maja o godzinie 19:00.
Emocje gwarantowane.

Będzie to impreza przepełnioną muzyczną energią, efektownymi efektami świetlnymi z elementami pirotechnicznymi „zabawa ogniem i robienie dymu to nasza specjalność!!! Zapewniamy zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem” – informują organizatorzy.

W programie imprezy:

pokazy driftu przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon, kontrolowane wypadki,
przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce, przebijanie głową płonącej ściany, jazda na bocznych kołach samochodem czy quadem, zaciekłą jazda i demolka ogromnym Monster Truckiem wyposażonym w pokaźną V8
A jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund zapraszając z publiczności odważne kobiety na przejażdżkę samochodem na dwóch kołach.
Impreza będzie niepowtarzalną okazją do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki oraz zupełnie nowego Monster Trucka.

Organizatorzy wychodząc naprzeciw najmłodszym fanom na zakończenie pokazu umożliwią im zupełnie za darmo przejechać się jednym z potężnych Monster Trucków.

Bilety do nabycia w kasach, bezpośrednio przed danym programem.
MIĘDZYRZEC PODLASKI
13.05 PIĄTEK GODZ. 19:00
TARGOWISKO
UL. ZARÓWIE

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: