Podlaskie Święto Piwa w Zamku Janów Podlaski

Podlaskie Święto Piwa w Zamku Janów Podlaski

JANÓW PODLASKI W pierwszy weekend października Zamek Janów Podlaski zaprasza miłośników piwa do udziału w wyjątkowym wydarzeniu. W dniach 1-3 października odbędzie się Podlaskie Święto Piwa.

Podlaskie Święto Piwa to wydarzenie zrzeszające wielbicieli dobrego piwa, podlaskich biesiad i hucznej zabawy na wzór słynnego niemieckiego festiwalu piwa. Celem jest szerzenie tradycji historycznego regionu południowego Podlasia, promocja lokalnych artystów oraz wsparcie turystyki lokalnej. W programie są m.in. występy muzyczne, biesiada, przyśpiewki piwne, konkursy i zabawy o tematyce ludowej, nawiązujące do święta piwa.
Podczas trzech dni Festiwalu uczestnicy będą mogli wybierać spośród piw lanych oraz butelkowych. W festiwalowej ofercie znajdą się piwa rzemieślnicze, piwa tradycyjnie warzone oraz wiele innych.

Koszt uczestnictwa zależy od wybranego pakietu:

1 dzień- 65zł

2 dni- 94zł

3dni- 123zł

W pakiecie goście otrzymują: piwo na start, ciepły danie, które będzie można wybrać z menu, konkursy, spotkanie z piwowarem. Dobra zabawa przy muzyce i wspaniała atmosfera gwarantowane.

Uczestnicy święta spróbują wielu piwnych smaków,  poznają czeskie style serwowania piwa, a także fakty i mity piwne. Będzie można podpatrzeć tajniki produkcji piwa w domowych warunkach i zgłębić wiele ciekawostek ze świata piwa!

Więcej informacji pod nr. tel.  83 379 08 50 lub recepcja@zamekjanowpodlaski.pl

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: