Podlasie nadal w III lidze!

Podlasie nadal w III lidze!
Roman Laszuk

Po ostatecznych rozmowach z zawodnikami, którzy zgodzili się na zmniejszenie ustalonych na IV ligę kwot kontraktowych (uzyskana kwota zostanie przeznaczona na zwiększone koszty transportu na mecze ligowe), zarząd Podlasia podjął przed chwilą decyzję o zgłoszeniu drużyny do rozgrywek III ligi w sezonie 2019/20! Bialscy kibice piłkarscy powinni im teraz wszystkim podziękować masowym wykupem karnetów (od poniedziałku w klubie, szczegóły w papierowym wydaniu „Podlasiaka”), liczną na meczach frekwencją oraz wstąpieniem do Klubu 100, gdyż każda złotówka się liczy.

Pierwszy ligowy mecz rozegrają w czwartek 15 sierpnia o godz. 17 na stadionie PSW z Hutnikiem Kraków (na zdjęciu starcie tych zespołów w poprzednim sezonie) . Mecz w ramach drugiej kolejki, ponieważ ten z pierwszej – wyjazdowy z Koroną II Kielce – będzie przełożony, podobnie, jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, również z Wisłoką w Dębicy w ramach trzeciej serii. A nadal trzecioligowy zespół będzie można zobaczyć w Białej Podlaskiej już dzisiaj, w sparingu z Podlasiem Sokołów Podlaski, na stadionie AP TOP-54 przy ul. Zdanowskiego (boczna Sidorskiej) o godz. 17.
Więcej informacji na temat decyzji Podlasia podamy wieczorem, a obszerny materiał na ten temat i rozmowa z prezesem Karolem Filipkiem ukaże się w papierowym wydaniu „Podlasiaka” we wtorek 13 sierpnia.

Roman Laszuk

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: