Plastyk w roli Zbigniewa Wodeckiego

Plastyk w roli Zbigniewa Wodeckiego

BIAŁA PODLASKA Przyszedł czas na przedstawienie kolejnej gwiazdy programu „Metamorfoza idealna”, nad którym nasz tygodnik objął patronat. Adam Korszun (l. 49) to specjalista ds. organizacji wystaw w Bialskim Centrum Kultury.

W 1997 roku ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale malarstwa. W swoim życiu miał wiele wystaw własnych obrazów. Ponadto brał udział w dużej liczbie działań plastycznych, a także występował w Teatrze Słowa.

– Mam nadzieję, że nasz kolejny uczestnik, wcielając się w ikonę polskiej muzyki rozrywkowej, oczaruje swoim wykonaniem jurorów i zabierze nas w podróż pełną wzruszeń – mówi organizator Anna Stolarczuk.

Mówi o sobie, że jest konserwatystą, tradycjonalistą, a także romantykiem. W swojej pracy zaskakuje pomysłowością, dokładnością i wykonaniem prac. – Adam podjął się nie lada wyzwania. Wcieli się w postać króla polskiej sceny muzycznej Zbigniewa Wodeckiego i wykona utwór „Lubię wracać tam, gdzie byłem” – komentuje organizator Cezary Kirczuk.

A jak do zadania podejdzie sam zainteresowany? – Moim największym wyzwaniem będzie zaśpiewanie refrenu, ponieważ jest to za wysoko jak dla mnie – dodaje Korszun.

W przypadku wygranej Adam przekaże pieniądze na Jacka Skolimowskiego, który doznał udaru rdzenia kręgowego, a obecnie porusza się na wózku inwalidzki.

Liczymy, że Adam wzruszy całą publiczność, jak robił to sam Zbigniew Wodecki. Życzymy mu powodzenia, a za tydzień poznamy kolejną gwiazdę programu „Metamorfoza idealna”. Wydarzenie zaplanowane jest na 10 maja.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: