PILNE: Rezygnacja Miłosza Storto! Podlasie chwilowo bez trenera

PILNE: Rezygnacja Miłosza Storto! Podlasie chwilowo bez trenera

Miłosz Storto nie jest już trenerem występującego w trzeciej lidze Podlasia Biała Podlaska. W poniedziałkowe późne popołudnie złożył w klubie pismo, w którym zrezygnował z pełnienia funkcji.

Jak się wydaje, wpływ na decyzję miały tegoroczne wyniki. W trzech dotychczas rozegranych meczach bialczanie zdobyli tylko jeden punkt, po bezbramkowej potyczce z ostatnim w tabeli JKS-em w Jarosławiu. Pozostałe dwa spotkania, u siebie z zespołami również walczącymi o utrzymanie, przegrali – 1:3 z Unią Tarnów oraz 0:1 ze Spartakusem Daleszyce. Ta ostatnia porażka nastąpiła w minioną sobotę, w dniu 41. urodzin trenera.

– Coś musi wstrząsnąć drużyną, by odpaliło. Stąd moja decyzja. W dalszym ciągu wierzę, że Podlasie utrzyma się w trzeciej lidze, bo zawodnicy są dobrze przygotowani do wiosennej rundy. Potrzebny jest jednak impuls i myślę, że będzie nim moja rezygnacja – powiedział „Podlasiakowi” późnym wieczorem Miłosz Storto.

W środę 18 kwietnia bialskich piłkarzy czeka w Białej Podlaskiej o godz. 16 zaległe spotkanie z Resovią Rzeszów. Kto ich w nim poprowadzi, jeszcze nie wiadomo. Więcej o powodach decyzji dotychczasowego trenera za tydzień w papierowym wydaniu „Podlasiaka”.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy