Piknik Europejski z atrakcjami

Piknik Europejski z atrakcjami

BIAŁA PODLASKA Po raz trzeci mieszkańcy Białej Podlaskiej organizują dla nas Piknik Europejski, który odbędzie się 1 maja w parku Radziwiłłowskim. Piknik organizowany jest jako radosna forma uczczenia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. – Dla nas wszystkich ten dzień jest wyjątkowy i chcielibyśmy się nim z wami podzielić – zapowiadają organizatorzy.

III Piknik Rodzinny Kochamy Cię Europo: Piknik na trawie – taką nazwę nosi wydarzenie, które ma zgromadzić mieszkańców miasta i nie tylko w parku Radziwiłłowskim. Dla przybyłych przygotowano bardzo dużo atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie. Wystąpią: Zuzia Janik, Wiktoria Szczepanowska, Oliwia Spychel, Bartosz Prokop, Janusz Maleńczuk, Jakub Prokopiuk i zespół taneczny ze Szkoły Tańca Kontra. Obok sceny będą pokazy karateków, wystrzały z armat, bańki mydlane i animacje dla dzieci, wystawy papierowej wikliny, rzeźb i ciekawostki ornitologiczne. Będzie można przejechać się na koniu i poskakać na wielkich dmuchańcach.

Będzie można także powalczyć o nagrody w konkursach wiedzy o Europie i Polsce. W programie jest trzecia edycja Piknikowego Turnieju Warcabowego, w którym finaliści posługiwać się będą żywymi pionami na olbrzymiej szachownicy. Extreme Academy zagwarantuje rozrywki w formie wspinaczki na drzewo i strzelania z łuków.

Organizatorzy zachęcają także wszystkich do piknikowego leniuchowania. Mamy dla was leżaki i koce, które będziecie mogli wykorzystać do miłego spędzenia czasu. Wystarczy przyjść, a wszystko będzie na miejscu, łącznie z kiełbaskami, bigosem, watą cukrową, lodami i popcornem.

– Bądźcie razem z nami 1 maja od godziny 12. Uczcijmy ten wspaniały dzień radośnie, rodzinnie i w przyjaznej atmosferze wesołego pikniku – zapraszają organizatorzy. – Tak jak w zeszłym roku i tak jak dwa lata temu, połączyliśmy piknik z akcją charytatywną. W tym roku ponownie będziemy zbierać pieniądze na leczenie i rehabilitację Wojtka Jaroszewicza, młodego, wspaniałego człowieka chorego na neuroboreliozę. Nasza pomoc jest mu niewyobrażalnie potrzebna i ponownie pokażmy, że warto jest pomagać – mówi Jakub Motyczka, jeden z organizatorów. (jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: