Pani Agnieszka wyszła na grzyby. Kolejny dzień trwają poszukiwania 58-latki

Pani Agnieszka wyszła na grzyby. Kolejny dzień trwają poszukiwania 58-latki
fot. KMP w Białej Podlaskiej/ OSP Szóstka

GMINA DRELÓW Policjanci poszukują 58-letniej Agnieszki Sobieszuk z Wólki Łózeckiej. Kobieta w piątek 17 września rano wyszła z domu do lasu na grzyby. Do chwili obecnej nie powróciła, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Od momentu zgłoszenia rozpoczęły się intensywne poszukiwania 58-latki. Policjanci z psem tropiącym przeczesują okoliczne lasy. W działaniach wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt, w tym śmigłowiec oraz dron. 

W poszukiwania poza międzyrzeckimi i bialskimi funkcjonariuszami włączyli się też policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie jak też Komendy Głównej Policji oraz inne służby, w tym strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej i Międzyrzecu Podlaskim oraz jednostki OSP w Szóstce, Drelowie, Łózkach oraz Worsach.

Pani Agnieszki pomagają szukać także mieszkańcy okolicznych miejscowości oraz jej rodzina i znajomi. W sobotę akcję poszukiwawczą zakończono po godz. 20. W niedzielę od godz. 9.00 rozpoczęto kolejny dzień poszukiwań. 

Rysopis zaginionej: wzrost  około 170 centymetrów, krępej  budowy ciała,  waga około 80 kg, włosy krótkie siwiejące. W chwili zaginięcia kobieta poruszała się bordowym rowerem typu damka  z koszem wiklinowym w kierunku miejscowości Ostrówki. Ubrana była  w  bordową kurtkę-bluzę, ciemne spodnie i szarą czapkę.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim  pod nr tel. 47 814-52-10 lub na numer alarmowy 112.

Monika Pawluk

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: