Nowy numer Podlasianina już jest!

Nowy numer Podlasianina już jest!

Przygotowaliśmy dla Was kolejny numer „Podlasianina”. Jakie tematy znajdziecie w najnowszym wydaniu Pamiętajcie, że każdy numer „Podlasianina” możecie przeczytać w wersji elektronicznej, jedynie za… złotówkę 🤭na:https://eprasa.pl/news/podlasianin 
Piękna murawa zamiast hałd ziemi na miejskim stadionie. Jeszcze pół roku temu wielkie hałdy ziemi, dziś piękna trawa na sięgającej metr podbudowie, w której zainstalowano m.in. systemy nawadniania i podgrzewania. Na powrót murawy miejski stadion czekał prawie dwa lata. Wkrótce światło dzienne ujrzy nowy projekt przebudowy trybun.
Od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności grozi księdzu Dariuszowi R. z jednej z parafii w gminie Wisznice. Według prokuratury, duchowny miał znęcać się psychicznie i fizycznie nad uczniem szkoły podstawowej.
 Zawrzało po publikacji w „Podlasianinie” na temat gigantycznych nagród finansowych dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Dla porównania zapytaliśmy, ile wyniosły nagrody za 2019 rok w bialskim Urzędzie Miasta.
W Międzyrzecu dzieci wracają do żłobka i przedszkoli. Władze Międzyrzeca, po konsultacji z dyrekcją i rodzicami, 6 maja uruchomiły Żłobek Miejski. A od 11 maja wznowiono działalność czterech miejskich przedszkoli.
Państwowa Szkoła Wyższa będzie miała nowy akademik. Umowa na budowę drugiego domu studenta w obrębie miasteczka akademickiego została podpisana 30 kwietnia.
 Pytamy mieszkańców powiatu bialskiego o to, co zrobią w pierwszej kolejności, gdy nasza rzeczywistość wróci do normalności po epidemii.
Nie zabraknie również ciekawych reportaży i wywiadów. Z janowianką Małgorzatą Markiewicz rozmawiamy o jej muzycznych fascynacjach, solowej płycie i tęsknocie za rodzinnymi stronami.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: