'Niemy kelner' z Roznerskim i Szwedesem

'Niemy kelner' z Roznerskim i Szwedesem
fot. archiwum

BIAŁA PODLASKA  Kompania Teatralna zaprasza do pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego „dyspozytora”. Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat.

Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany w-i po- ojcu Bruce’a Willisa..? Tarantino odrobił lekcje… my je sprawdzamy… wy ocenicie… dzięki bohaterom Niemego Kelnera, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce.
Komedia, groteska, thriller- decyzja należy do odbiorcy. Sprzedaż biletów na sztukę w reżyserii Wojciecha Malajkata prowadzi Bialskie Centrum Kultury. Na scenie zobaczymy dwóch dobrze znanych aktorów: Piotra Szwedesa i Mikołaja Roznerskiego.

Spekakl odbędzie się 27 marca o godz. 17 w sali widowiskowej przy ul. Brzeskiej 41. Sprzedaż biletów odbywa się poprzez stronę https://iframe69.biletyna.pl/event/view/id/218261?BNK=sm57o86g4srcib86qid1g3qjcp

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy