Nauczycielka wcieli się w Cleo

Nauczycielka wcieli się w Cleo

Cleo to barwna postać, w jej świat wejdzie Beata Wawryniuk

BIAŁA PODLASKA Poznajemy kolejną gwiazdę programu „Metamorfoza idealna", nad którym nasz tygodnik objął patronat. Beata Maria Wawryniuk prywatnie jest żoną, mamą dwóch fantastycznych panienek, molem książkowym, a pracuje w szkole.

Na co dzień spełnia się jako nauczyciel języka polskiego, logopeda i terapeuta integracji sensorycznej. Pracuje z dziećmi, dlatego ma niebywałe warunki, aby w edukację innych wplatać swoje pasje, przemycać miłość do muzyki i teatru, a co więcej, zarażać nią innych.

Wraz z uczniami z powodzeniem udało jej się zrealizować na scenie Bialskiego Centrum Kultury dwa autorskie musicale: "Niezwykłe Boże Narodzenie" oraz "Uwierz Polsko". Obecnie jej artystyczną stronę mocy po brzegi wypełnia projekt Electroacoustic, czyli zespół założony przez Mariusza Wojewodę, w którym z wielką radością śpiewa i tworzy.

– Beatę poznałem podczas produkcji lokalnego show "Tylko Nas Dwoje" w 2013 roku. Już wtedy miałem ogromną przyjemność zachwycać się jej jedwabnym głosem. W ostatnim czasie to ona zaprosiła mnie do udziału w programie muzyczno-publicystycznym "Electroacustic SHOW", i jak się okazało jej miłość do muzyki wcale nie zmalała. Artystka z tak ogromną i trwałą miłością do muzyki z całą pewnością jest w stanie powalić publiczność na kolana, czego bardzo jej życzę – mówi reżyser programu Damian Trzpil.

Lubi ludzi, i jako zaangażowany w życie małej ojczyzny społecznik nie mogła odmówić sobie udziału w tym przedsięwzięciu. Może to właśnie jej uda się wygrać i pomóc potrzebującej osobie? – W programie zmieni się w niezwykle wyrazistą, blondwłosą Cleo i wykona piosenkę "Łowcy gwiazd" – zapowiada organizator Cezary Kirczuk.

– Rzucono mi rękawicę, a ja z entuzjazmem ją podjęłam. Mam nadzieję, że podołam i wiernie odtworzę tę sceniczną bestię – dodaje Beata. W przypadku wygranej chciałaby pomóc Wojtkowi Jaroszewiczowi. On i jego żona każdego ranka toczą batalię o kolejny dzień. Bitwa jest nierówna, a przeciwnik w postaci upiornej neuroboreliozy bardzo przebiegły i bezwzględny. Taki zastrzyk pieniędzy mógłby nieco wyrównać ich szanse na wygraną, której bardzo im życzy.

Beata na scenie na pewno da z siebie wszystko, a my życzymy jej powodzenia! Za tydzień kolejna gwiazda programu „Metamorfoza idealna”.

Justyna Dragan

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: