Nagrodzone Magiczne Ogrody zapraszają

Nagrodzone Magiczne Ogrody zapraszają
fot. Magiczne Ogrody

To urocze miejsce nie mogłoby istnieć bez uśmiechniętych spojrzeń przyjeżdżających tu rodzin. To właśnie ich głosy zdecydowały o zwycięstwie janowieckiego parku w dwóch rankingach.

Magiczne Ogrody to jedyny w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany na podstawie autorskiej baśni. Leży w pobliżu malowniczego Kazimierza i Janowca, nad którym unosi się jeden z największych zamków dawnej Polski.

Magiczne Ogrody na podium
Wakacje dla Magicznych Ogrodów zaczęły się wspaniale. Dzięki głosom internautów po raz czwarty wygrały w swoich kategoriach rankingi „Najlepsza atrakcja dla dzieci” i „Top atrakcje”.
Najlepsza atrakcja dla dzieci, ranking organizowany przez portal dziecko w podróży, zaproponował sześć kategorii, Magiczne Ogrody zajęły pierwsze miejsce jako Bajeczne Miejsce. Z kolei Top Atrakcje nagradzają najpiękniejsze atrakcje turystyczne w Polsce na dany rok. Organizuje go portal i blog podróżniczy Polskie Szlaki. Wśród 8 kategorii, najlepszym parkiem rozrywki okazały się Magiczne Ogrody. W obu ankietach wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy internautów.

Odważ się marzyć
W nadchodzący weekend 25 i 26 czerwca w Magicznych Ogrodach odbędzie się prawdziwy festiwal baśniowych marzeń! W swoim zaczarowanym spektaklu wystąpi Inna Biliaieva, finalistka 10 edycji Mam Talent. Po jej występie, już nigdy bańka mydlana nie będzie zwykłą bańką! O godz. 13 i 16 na Dziedzińcu artystka da prawdziwy magiczny pokaz: od najmniejszych bąbelków aż do rozmiarów gigantycznych takich, które spełniają życzenia. Podczas pokazu będzie można poznać bańkowe triki, iluzje dymne, ogniowe, lewitujące bańki, pokaz na podświetlanym stole i wiele innych! Zatem pozwólmy, by nasze marzenia uleciały hen wysoko jak kolorowe mydlane bańki! Do zabawy włączą się roztańczone Mordole, które zaproszą wszystkich do wspólnej zabawy.

Na Scenie w Kwiatowej Dolinie czekają na Was kalambury i nietuzinkowe zagadki krasnoluda Wyrwipałki (godz. 12 i 15). W Krasnoludzkim Grodzie odbędą się szkolenia, aby z mieczem i tarczą stanąć do bojowego turnieju. Na Zamku Wróżek, wspólnie z Wróżkami Smużkami, pokolorujesz zaczarowaną różdżką świat w Ogrodach. O każdej pełnej godzinie na Dziedzińcu mieszkańcy Magicznych Ogrodów zapraszają do wspólnej zabawy i tańca radości. Więcej informacji na: http://www.magiczneogrody.com, http://www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec, instagram.com/magiczne_ogrody.

 

Wygraj zaproszenie!
Dzięki współpracy z Ogrodami, co dwa wakacyjne tygodnie dwóch czytelników „Podlasianina”, którzy dostarczą wycięte z tygodnika i wypełnione dwa kupony, otrzyma bezpłatne zaproszenia dla czterech osób! Dlatego zachęcamy do jak najszybszego odwiedzenia punktów sprzedaży pracy.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: