Master - doświadczenie w sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych

Master - doświadczenie w sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych
fot. nadesłane

BIAŁA PODLASKA Poszukujesz nowego ciągnika, maszyny rolniczej, przemysłowej czy sadowniczej? Chcesz unowocześnić swoje gospodarstwo? Szukasz pomysłu na postawienie funkcjonalnego magazynu, hali lub zadaszenia? 

Zakupu wymarzonej maszyny najlepiej dokonać u specjalistów. Firma Master Płodowscy i wspólnicy zaprasza do punktu sprzedaży w Białej Podlaskiej (przy obwodnicy E30), przy drodze dojazdowej od skrzyżowań z ul. Terebelską lub Sitnicką. To właściwy adres, pod którym znajdziesz duży wybór sprzętu światowych i polskich marek oraz fachową pomoc.

Firma Master Płodowscy i Wspólnicy sp. j. istnieje na rynku już od 16 lat. Jest to rodzinna i dynamicznie rozwijająca się firma z ogromnym doświadczeniem, której głównym kierunkiem działalności jest sprzedaż i serwis ciągników, maszyn rolniczych, sadowniczych, inwentarskich, leśnych, komunalnych, przemysłowych, ładowarek i silosów.

W jednym miejscu znaleźć można duży wybór nowoczesnych maszyn znanych, światowych oraz polskich producentów, które ułatwią pracę w gospodarstwie i przyczynią się do zebrania wymarzonych i okazałych plonów. Wystarczy skontaktować się z punktem sprzedaży, aby otrzymać wycenę interesującego nas sprzętu.

Klienci mogą być pewni, że w procesie dokonywania decyzji, zakupu i już w momencie użytkowania maszyny zawsze otrzymają szczegółową i fachową poradę. Firma Master dodatkowo zajmuje się kompleksowym serwisem, naprawą ciągników i maszyn. Prowadzi także sprzedaż części wymiennych. Znacznym ułatwieniem w pracach inwentarskich czy prowadzonej działalności przemysłowej są ładowarki. W asortymencie firmy Master znajdziemy ładowarki przegubowe, ale także miniładowarki, ładowarki teleskopowe, koparko-ładowarki czy minikoparki. Są to maszyny proste i niezastąpione, produkowane między innymi przez firmę Everun.

Master prowadzi również sprzedaż i montaż elementów konstrukcyjnych do wybudowania magazynu, hali lub zadaszenia. Absolutnym hitem ostatnich lat są hale bezfundamentowe, dostępne na modernizację gospodarstw rolnych. W asortymencie firmy Master znajdują się konstrukcje znanego producenta Hale na Bale. Zaletą tych hal jest ich ekonomiczność i szerokie zastosowanie. To idealne rozwiązanie zarówno dla rolników, jak i osób prowadzących różnego rodzaju działalność przemysłową. Wykonana z plandeki i metalowej konstrukcji hala sprawdzi się jako doskonały magazyn na paszę, słomę czy siano. Posłuży także jako magazyn na maszyny, serwisowy, przemysłowy czy jako wiata wystawowa. Poza tym może zastąpić budynki inwentarskie dla zwierząt, na przykład podczas letniego wypasu bydła na pastwiskach. Taka konstrukcja jest niezwykle praktyczna, do tego łatwo można ją zdemontować i przestawić w inne miejsce.

To tylko nieliczne z dostępnych w punkcie sprzedaży Master Płodowscy i Wspólnicy nowoczesnych rozwiązań dla twojego gospodarstwa i firmy. Dzięki oferowanym maszynom, usługom, częściom oraz towarom, praca w gospodarstwie stanie się nie tylko dużo łatwiejsza, ale przede wszystkim o wiele efektywniejsza.

Nie czekaj i już dzisiaj skontaktuj się z punktem sprzedaży, który mieści się w Białej Podlaskiej przy obwodnicy E30, dojechać można drogą dojazdową od skrzyżowań na ul. Terebelskiej lub Sitnickiej. Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-17 oraz w sobotę 8-15. Szczegółowe informacje można uzyskać również pod nr. tel. 502 843 618, 508 490 800, email: masterplodowscy@gmail.com i na stronie www.master-ciagniki.pl.

*tekst sponsorowany

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: