Mamy dla Was nowy numer Podlasianina!

Mamy dla Was nowy numer Podlasianina!

Nowy numer „Podlasianina” jest już gotowy. Jakie tematy znajdziecie w najnowszym wydaniu Pamiętajcie, że każdy numer „Podlasianina” możecie przeczytać w wersji elektronicznej, jedynie za… złotówkę 🤭na: https://eprasa.pl/news/podlasianin
Czy przechorowaliśmy koronawirusa już zimą? Coraz częściej to pytanie zadają sobie na przykład mieszkańcy Zalesia. To tam na przełomie lutego i marca na infekcje dróg oddechowych masowo zachorowało przeszło pięćset osób. Czy na pewno była to tylko zwykła grypa i choroby grypopodobne?
Aż 20 mln zł na rewitalizację miasta. W Urzędzie Marszałkowskim prezydent Michał Litwiniuk podpisał z marszałkiem Jarosławem Stawiarskim umowę na dofinansowanie olbrzymią kwotą dalszej rewitalizacji miasta. Wyremontowanych zostanie wiele budynków i miejsc
Zbieramy pieniądze na leczenie 8-letniej Nikoli.
Oliwia Spychel, utalentowana nastolatka z Leśnej Podlaskiej gra na skrzypcach podlaską muzykę ludową.
Mętna, miejscami przypominająca mleko, cuchnąca woda od kilkunastu dni płynie w rzece Piszczce. Sprawcy zanieczyszczenia poszukują policja i prokuratura, choć jest już podejrzany.
Świetna wiadomość dla sympatyków przyrody, szczególnie tej dzikiej. W Białej Podlaskiej powstaną tzw. łąki kwietne. Znamy już lokalizacje tych miejsc.
Dowiecie się także jak za pośrednictwem „Podlasianina” w łatwy sposób złożyć życzenia mamom z okazji zbliżającego się Dnia Matki.
Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: