Magiczne Ogrody czekają

Magiczne Ogrody czekają

W nadchodzący weekend 7-8 sierpnia do Magicznych Ogrodów, do których co dwa tygodnie można na łamach tygodnika „Podlasianin” wygrać dwa bezpłatne zaproszenia dla 4 osób, ponownie zawita cieszący się olbrzymią popularnością tajemniczy wędrowiec Bill Bombadill!

Pełnia lata to znakomity czas, aby uwolnić swoje marzenia i wziąć udział w spektakularnym pokazie. Ten nietuzinkowy ulubieniec wszystkich dzieci zaprosi do swojego magicznego świata akrobatycznych popisów, żonglerki, pantomimy oraz przezabawnych gagów. Będzie bawił, rozśmieszał, powodował zachwyt, ale i trzymał w napięciu! Przybądź koniecznie na ten niezwykły pokaz cyrkowy, a zobaczysz co to prawdziwa jazda bez trzymanki!

O godz. 13 i 16 Dziedziniec stanie się areną tańca i zabawy, gdzie w magiczną przestrzeń tanecznym rytmem poszybują rozmarzone kapelusze, maczugi i płonące pochodnie. Mordole zaproszą wszystkie dzieci i dorosłych do zatańczenia mordolowej zumby, a wszystkiemu akompaniować będzie smoczy bęben.

Na Scenie w Drzewach o godz. 12:30 i 14:30 w swój magiczny świat zabierze was Czarodziej Krzywa Nóżka. Podczas występu sami będziecie mogli zdecydować czy magia to, czy może iluzja? Będzie można podziwiać również spektakularną żonglerkę z nożami, triki karciane, znikające przedmioty, czy też stawianie baniek na głowie. To wcale nie wszystkie atrakcje, będzie w czym wybierać!
Więcej informacji na www.magiczneogrody.com, www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec oraz instagram.com/magiczne_ogrody.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: