Licealistka z Kraszewskiego zagra w popularnym serialu

Licealistka z Kraszewskiego zagra w popularnym serialu

Monika współpracuje z bialskim Teatrem Słowa, z którym zagrała w dwóch komediach Aleksandra Fredry: „Damy i huzary” i „Pan Jowialski”. Grała na planie filmu Andrzeja Wajdy "Powidoki" i w "Odbiciu" u boku Agaty Buzek

GMINA BIAŁA PODLASKA Monika Mielnicka, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. J.I.Kraszewskiego w Białej Podlaskiej po wakacjach dołączy do obsady popularnego serialu "M jak miłość". Utalentowana nastolatka, która na swoim koncie ma już udział w kilku filmowych produkcjach m.in. w "Powidokach" i "Odbiciu", gdzie zagrała u boku Agaty Buzek, wygrała casting i zagra dziewczynę jednego z Mostowiaków.

- Informacje o castingu otrzymałam od agencji Tradycja z Warszawy, w której jestem od roku. Kiedy weszłam na casting, byłam zaskoczona obecnością aktora z którym na ekranie spędzam większość czasu. Nie stresowałam się aczkolwiek czułam dreszczyk emocji. Po wyjściu z castingu myślałam, że wypadłam fatalnie i, ze na pewno nie dostanę tej roli. Udział oceniłam jako fajną przygodę, nie liczyłam na wiele - opowiada Monika.

Po upływie tygodnia otrzymała jednak telefon z agencji, że dostała się do serialu. - Usłyszałam, że reżyser obsady powiedział, że rozłożyłam na łopatki wszystkie dziewczyny. To było niesamowite uczucie. Nie mogłam pohamować swojej radości. Uważam, ze nawet gdyby moje doświadczenie w serialu miałoby się zakończyć na trzech odcinkach, bo tyle nagraliśmy do momentu przerwy wakacyjnej, to na pewno niczego nie żałuję. Kocham grać, a jeżeli jeszcze podoba się to innym ludziom to jestem w siódmym niebie - przyznaje nastolatka.

Więcej przeczytasz w przyszłym wydaniu Podlasiaka

Monika Pawluk

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: