Letnie Granie w Międzyrzecu

Letnie Granie w Międzyrzecu

MIĘDZYRZEC PODLASKI Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na muzyczny piknik, podczas którego wystąpią Siostry Melosik i zespół Takatu. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Letnie Granie, bo pod takim hasłem odbywać się będzie muzyczny piknik, zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie się 11 czerwca w parku Potockich. Zanim na scenie wystąpią muzycy, o godz. 14.00 rozpocznie się impreza rodzinna. Przygotowano wiele atrakcji z myślą o najmłodszych. Na terenie parku za darmo będzie można szaleć na dmuchańcach, przejechać się kucykiem itd. Będzie też kabina kina 9D i grill charytatywny, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Wiktora Zawadzkiego, kilkunastomiesięcznego chłopca, który od urodzenia zmaga się z poważną wada serca.

O godzinie 19.00 rozpoczną się koncerty. Zagra bialski zespół Takatu oraz Siostry Melosik, czyli duet wokalny tworzony przez bliźniaczki Dagmarę i Martynę Melosik. 4 marca ukazała się ich debiutancka płyta pt. „Znam na pamięć dalszy ciąg”, zawierająca piosenki utrzymane w stylistyce pop/country. Wokalistki współpracują z wieloma polskimi artystami, zarówno jako chórzystki u Ani Dąbrowskiej i Natalii Kukulskiej, jak i autorki tekstów i muzyki (m.in. Grzegorz Hyży, Edyta Górniak, Halina Mlynkova, Krzysztof Kiljański).

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy