Leszek Horeglad szefem Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej

Leszek Horeglad szefem Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej
fot. Justyna Dragan

Nowym prezesem Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej 18 listopada został Leszek Horeglad. Zmiana nastąpiła po tym, jak z funkcji zrezygnował Eugeniusz Izdebski, reprezentujący firmę Budomex. 

 

Leszek Horeglad (na zdjęciu obok prezydenta) to doświadczony i ceniony w mieście oraz regionie przedsiębiorca. Jest właścicielem Grupy Horeglad, firmy z branży budowlanej specjalizującej się w dużej bierze realizacją inwestycji drogowych.

Eugeniusz Izdebski pełnił funkcję od września 2003 roku, pozostaje nadal Członkiem Rady BPIG.

Bialskopodlaska Izba Gospodarcza jest organizacją samorządu gospodarczego powstałą 5 sierpnia 1990 roku z inicjatywy podmiotów gospodarczych regionu. W chwili obecnej zarejestrowanych jest ponad 100 firm reprezentujących różne działy gospodarki: przetwórstwo rolne, przemysł lekki, usługi budowlane, handel, transport, bankowość.

Głównym celem Izby jest podejmowanie działań rozwijających przedsiębiorczość, wspieranie inicjatyw gospodarczych swoich członków. Reprezentuje interesy podmiotów gospodarczych, występuje w ich imieniu do władz samorządu terytorialnego i państwowych organów administracji.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy