Kwitnące Magiczne Ogrody zapraszają

Kwitnące Magiczne Ogrody zapraszają

Magiczne Ogrody Janowiec to rodzinny park tematyczny zbudowany na bazie autorskiej historii baśniowej. Położony jest w sąsiedztwie Kazimierza Dolnego nad Wisłą i Janowca, nad którym dumnie stoi jeden z największych zamków dawnej Polski. Połączenie pięknego ogrodu, który porasta milion drzew, krzewów i kwiatów ze światem baśni stanowi o unikalności tego miejsca. Zapraszamy do odwiedzenia tego miejsca.

Obudź w sobie radość dziecka

5 czerwca na gości Magicznych Ogrodów czekać będą beztroskie chwile! Czekać będzie przygoda i zabawa. W janowieckim parku czekają ogniste atrakcje i mnóstwo zabaw z ich mieszkańcami. W świat kuglarskich popisów zabierze chętnych niesamowity żongler Wyrwipałka w widowisku „Ogień, taniec dwa żywioły” (Dziedziniec, godz. 13:00 i 16:00). Do tego Tańce-Hulańce z włochaczami Mordolami, które przygotowały na te dni wiele zabaw. Mordol Witek czeka na wszystkie dzieci, które chcą zmierzyć się z nim w przeciąganiu liny i rozegrać wielki mecz z mieszkańcami Magicznych Ogrodów!
Nie zabraknie Wróżek Smużek, które o każdej pełnej godzinie zaproszą wszystkich do Tańca Radości, a ci, którzy odwiedzą Zamek Wróżek będą mogli zatańczyć na Wróżkowym Balu. Na scenie w Kwiatowej Dolinie żongler Wyrwipałka zaprosi wszystkich do świata zagadek w quizie „Kalambury i przypałki Krasnoluda Wyrwipałki” (godz. 12:00 i 15:00). Śmiałkowie, którzy odwiedzą Gród Krasnoludów będą mogli stanąć do Krasnoludzkiego Szkolenia, aby wziąć udział z mieczem i tarczą w Turnieju Króla Eryka.

Weź udział w konkursie
Niezapomniane chwile w Magicznych Ogrodach można również przeżyć biorąc udział w konkursie organizowanym przez „Podlasianina”. Dzięki współpracy z Magicznymi Ogrodami, co dwa tygodnie dwóch czytelników „Podlasianina”, którzy dostarczą wycięte z tygodnika i wypełnione dwa kupony, otrzymają bezpłatne zaproszenia dla czterech osób, które normalnie kosztują 299 zł! Dlatego zachęcamy do kompletowania kuponów przez najbliższych 16 tygodni i systematyczny udział w konkursie. Gwarantujemy, że dzień spędzony w Magicznych Ogrodach dzieci będą pamiętać do końca życia.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: