Kwitnące Magiczne Ogrody zapraszają

Kwitnące Magiczne Ogrody zapraszają

Magiczne Ogrody Janowiec to rodzinny park tematyczny zbudowany na bazie autorskiej historii baśniowej. Położony jest w sąsiedztwie Kazimierza Dolnego nad Wisłą i Janowca, nad którym dumnie stoi jeden z największych zamków dawnej Polski. Połączenie pięknego ogrodu, który porasta milion drzew, krzewów i kwiatów ze światem baśni stanowi o unikalności tego miejsca. Zapraszamy do odwiedzenia tego miejsca.

Radosny Świat Magii
11 i 12 czerwca Magiczne Ogrody kolejny raz staną się radosnym światem magii. Zabiorą tam gości roztańczone Mordole. Towarzyszyć im będą inni mieszkańcy tej baśniowej krainy: Wróżki Smużki, Krasnoludy, Bulwiaki. Będzie można podziwiać perfekcyjnie władającego swoimi ognistymi maczugami i magicznymi kapeluszami krasnoluda i żonglera Wyrwipałkę! Pojawi się on także na scenie w Kwiatowej Dolinie aby zaprezentować swoje nietuzinkowe łamigłówki! Jak zawsze warto będzie wstąpić do Krasnoludzkiego Grodu, aby podszkolić się w bojowym turnieju. W swoim Zamku czekać będą Wróżki Smużki, które nauczą chętnych jak zaczarowana różdżką można pokolorować świat!
Weź udział w konkursie
Niezapomniane chwile w Magicznych Ogrodach można również przeżyć biorąc udział w konkursie organizowanym przez „Podlasianina”. Dzięki współpracy z Magicznymi Ogrodami, co dwa tygodnie dwóch czytelników „Podlasianina”, którzy dostarczą wycięte z tygodnika i wypełnione dwa kupony, otrzymają bezpłatne zaproszenia dla czterech osób, które normalnie kosztują 299 zł! Dlatego zachęcamy do kompletowania kuponów i systematyczny udział w konkursie. Gwarantujemy, że dzień spędzony w Magicznych Ogrodach dzieci będą pamiętać do końca życia.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: