'Koziołek Matołek' nie tylko dla najmłodszych

'Koziołek Matołek' nie tylko dla najmłodszych

BIAŁA PODLASKA „Koziołek Matołek” jest adaptacją komiksu autorstwa Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza. Wierszowany spektakl, na który Bialskie Centrum Kultury zaprasza już 20 marca (godz. 16) i 21 marca (godz. 9 i 11 – grupy zorganizowane) ma być doskonałą zabawą dla całej rodziny.

Tytułowy Koziołek wyrusza w podróż w poszukiwaniu Pacanowa. Odwiedza różne miejsca, przeżywa niezwykłe oraz pouczające przygody. Po drodze poznaje ciekawe historie i postacie. W czasie wędrówki wpada w tarapaty i mierzy się z własnymi słabościami i lękami. Pomimo trudności ani na chwilę nie opuszcza go optymizm i poczucie humoru. Koziołek potrafi zamienić swoje kłopoty w zabawę i zawsze budzi wokół siebie radość, a zarazem uczy, że wytrwałość oraz chęć zdobywania wiedzy pomagają w osiągnięciu celu. Do Pacanowa nie dociera. Szczęścia będzie szukał nadal.

Koszt biletu to 18 zł, dostępne są one w Punkcie Informacji Kulturalnej przy ul. Warszawskiej 11 oraz on-line poprzez stronę https://bck24.pl/ Rezerwacja pod nr tel. 83 341 67 18 i 887 300 555. Wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej przy ul. Brzeskiej 41.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: