Kontra zatańczy dla schroniska

Kontra zatańczy dla schroniska
fot. Karolina Hołownia

BIAŁA PODLASKA Już 20 października o 17:30 Szkoła Tańca Kontra zatańczy charytatywnie na rzecz bialskiego schroniska Azyl. Spektakl odbędzie się na auli PSW przy ul. Sidorskiej 95/97.

„Odnalezione Szczęście” to 40 minutowy spektakl charytatywny oparty na teatrze tańca w choreografii Doroty Kowalczyk w wykonaniu tancerzy Szkoły Tańca Kontra. Jego celem jest pomoc dla zwierzaków ze Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Azyl.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca,chętni proszeni są o zapisy na profilu facebookowym Szkoły Tańca Kontra oraz mailowo: kontakt@szkolatancakontra.pl podając przy tym liczbę osób. Na godz. 10 i 11.30 brak już miejsc.

Wstep wolny, jednak jako inicjatywa charytatywna i w szczytnym celu wpuszczane będą na widownię jedynie osoby, które zostawią „cegiełkę” na rzecz Azylu. Jeśli cała grupa wyrazi chęć przybycia, będzie można zrobić zrzutkę w grupie i przynieść razem coś „większego”.

Fabuła spektaklu przenosi widza właśnie do schroniska, ukazując realne problemy, nadzieje i marzenia – zarówno zwierząt, jak i ludzi.

„Odnalezione Szczęście” to sztuka w wykonaniu Tancerzy od 7 do 45 roku życia skierowana przede wszystkim do najmłodszej publiczności – przedszkolnej i szkolnej, chociaż dorosły widz z pewnością też wyniesie z niej wartość dla siebie. Zupełnie jak z „Małym Księciem”.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: