"Zmowa byłych żon" i "Cień matki": Wygraj nowości wydawnicze z Podlasiakiem!

"Zmowa byłych żon" i "Cień matki": Wygraj nowości wydawnicze z Podlasiakiem!
  • Organizator konkursu: Tygodnik "Podlasiak"
  • Ważny do: 11.05.2018
  • Kontakt z organizatorem:

Wydawnictwo Prószyński i S-ka poleca naszym Czytelnikom zabawną powieść obyczajową „Zmowa byłych żon” Grażyny Jeromin-Gałuszki oraz trzymający w napięciu dramat „Cień matki” Diane Chamberlain.

Mikołaj K. zawsze musiał mieć wszystko, czego zapragnął: pieniądze, władzę i piękne, interesujące kobiety. Dorobił się w ten sposób trzech byłych żon i kolejnej narzeczonej, której ojciec miał mu pomóc w szybkiej karierze politycznej. Mikołaj zostawiał swoje małżonki bez skrupułów, po prostu z dnia na dzień wyrzucał każdą na bruk, by wziąć sobie następną. Pewnego dnia Wiktoria, Izabela i Monika spotykają się w salonie ich wspólnego fryzjera i powiernika, Feliksa. Od tego momentu wzajemna wrogość trzech eks zmienia się w przyjaźń. Postanawiają solidarnie odpłacić wiarołomnemu mężowi za krzywdy, których od niego doznały…

Annie O’Neill, bohaterka „Cienia matki”, była kochającą matką i żoną. Wszyscy mieszkańcy Kiss River kochali ją za wielkie serce. Annie posiadała jednak pewną mroczną tajemnicę, która ujrzała światło dzienne dopiero wiele lat po jej tragicznej śmierci. Lacey O’Neill, córka Annie, przez dwanaście lat we wszystkim naśladowała matkę. Aż wstrząsająca prawda, którą w końcu poznała, zachwiała fundamentami jej życia. Tymczasem morderca Annie za dobre sprawowanie wkrótce wyjdzie na wolność. O’Neillowie i całe Kiss River postanawiają do tego nie dopuścić. Najtrudniejsze wyzwanie czeka Lacey. To ona będzie musiała zmierzyć się z przeszłością i wybrać pomiędzy zemstą i przebaczeniem, lękiem i miłością.

Dla czytelników „Podlasiaka” przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze prezentowanych książek. Prosimy o wypełnienie znajdującego się w 9 numerze „Podlasiaka” (wydanie od 8 maja) kuponu i dostarczenie go – pocztą lub osobiście – do piątku 11 maja do redakcji przy ul. Warszawskiej 13 w Białej Podlaskiej (II piętro, pokój 18). Książki otrzymają autorzy najlepszych odpowiedzi.