Wymyśl nazwę sklepu i wygraj 500, 300 lub 200 zł!

Wymyśl nazwę sklepu i wygraj 500, 300 lub 200 zł!
  • Organizator konkursu: PSS Społem Biała Podlaska
  • Ważny do: 10.07.2019
  • Kontakt z organizatorem:

W związku ze zbliżającym się końcem budowy nowego, przestronnego sklepu, Społem PSS w Białej Podlaskiej razem z redakcją „Podlasiaka” zachęcają do udziału w konkursie z ufundowanymi przez spółdzielnię wartościowymi nagrodami.

Sklep na parterze bloku u zbiegu ulic: Armii Krajowej i Pileckiego otworzy swoje podwoje za kilka tygodni, najwyższy zatem czas, by ustalić dla niego nazwę, która utrwaliłaby się w świadomości mieszkańców miasta na stałe, jak choćby Domu Handlowego Sawko przy ul. Janowskiej. Propozycje należy nadsyłać lub dostarczać do redakcji naszego tygodnika, mieszczącej się przy ul. Warszawskiej 13 (budynek ZNP, II piętro), na wyciętym z niego kuponie wraz z krótkim uzasadnieniem. Ostateczny termin przyjmowania kuponów – 10 lipca, do godz. 16.

Konkurs rozstrzygnie zespół złożony z osób wytypowanych przez Społem PSS i „Podlasiaka”. Na uczestników czekają trzy bony towarowe o wartości 500, 300 i 200 zł. Będzie je można zrealizować w punktach handlowych spółdzielni, czyli jednym z dwunastu sklepów spożywczych, DH Sawko lub restauracji Stylowa. Nic tylko ruszyć głową i cieszyć się później z wygranej.