KONKURS: Wygraj prezenty od świętego Mikołaja

KONKURS: Wygraj prezenty od świętego Mikołaja
  • Organizator konkursu: Podlasiak
  • Ważny do: 30.11.2018
  • Kontakt z organizatorem:

Drodzy rodzice, czy Wasze dzieci były grzeczne? Jeśli tak, to na pewno zasłużyły na prezenty od świętego Mikołaja. Informujemy więc was, że zostawił on już w naszej redakcji upominki dla maluchów. Sprawdźcie, jak je wygrać.

Święta tuż tuż, ale zanim rozpocznie się białe szaleństwo i wir przygotowań do wigilijnego wieczoru, należy zrobić miejsce dla pewnego gościa, w czerwonym stroju z workiem prezentów w garści. Święty Mikołaj przybędzie już 6 grudnia.

Dla naszych młodych czytelników przygotowaliśmy prezenty, które zostawił w naszej redakcji właśnie święty Mikołaj. Wśród nich znajduje się m.in. gra planszowa „Football Cup”, lalka – bobas z zestawem akcesoriów oraz samochód ciężarowy. Te i inne upominki trafią już niebawem do Was, a więc nie traćcie czasu, tylko weźcie udział w naszym konkursie.

Co zrobić, aby wygrać te atrakcyjne nagrody? Wystarczy wypełnić kupn zamieszczony w 37 numerze tygodnika Podlasiak (wydanie od 20 listopada), skompletować znaczki (z aktualnego i przyszłego numeru) i dostarczyć do naszej redakcji do 30 listopada. Nazwiska zwycięzców opublikujemy w wydaniu z 4 grudnia i poinformujemy o sposobie odbioru nagrody.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!