Koncert Mrozu na wielkim ekranie

Koncert Mrozu na wielkim ekranie
fot. Cinema 3D

BIAŁA PODLASKA 25 listopada będzie można zobaczyć na wielkim ekranie w kinach Cinema3D koncert Mrozu na fali! To jedyne takie wydarzenie!Pływający koncert z cyklu WelcomeSession Tour odbył się we wrześniu br. w Gdańsku i obejrzały go tysiące osób.

 

Mrozu ze swoim wyjątkowym składem muzycznym popłynęli Motławą na barce, a publiczność idąca nabrzeżem mogła wysłuchać zarówno już znanych jak i nowych utworów. Przebój roku “Złoto” wybrzmiał niesamowicie w tym wyjątkowym otoczeniu! Teraz jeszcze więcej osób ma szansę zobaczyć to wyjątkowe wydarzenie w najwyższej kinowej jakości.

MROZU, czyli Łukasz Mróz, to jeden z najpopularniejszych polskich muzyków. Fani znają go z energetycznych i wpadających w ucho przebojów takich jak „Aura”, „Nic do stracenia”, „Jak nie my to kto”, a ostatnio także z singla „Złoto”, który zapowiada nową płytę i już zanotował ponad 4 mln. wyświetleń na kanale YouTube.

Już 25 listopada muzyka popłynie w sieci kin Cinema3D w całej Polsce. Będziesz z nami? Jesteś zawsze mile widziany.

 

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.cinema3d.pl.

 

*Informacje o sieci kin Cinema3D

Cinema3D to sieć wielosalowych kin,która zaczęła działalność w 2011 roku otwierając pierwsze kino w Kłodzku. Od początku działalności, sieć koncentruje się na  realizacji wielosalowych w pełni cyfrowych obiektów kinowych. Pod szyldem Cinema3D, obecnie działa 12 kin z łączną liczbą 55 ekranów. W maju 2019 roku, sieć została przejęta przez Multikino dołączając do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym. Multipleksy Cinema3D są zlokalizowane na terenie galerii i centrów handlowych w 12 miastach Polski, gdzie wiodą prym w swojej kategorii. Wszystkie obiekty są przystosowane do wyświetlania filmów w technologii cyfrowej i trójwymiarowej, a część jest wyposażona w przestrzenny dźwięk Dolby ATMOS i projektory laserowe 4K.

Wybrane Multipleksy w swojej ofercie, posiadają wykonane ze skóry fotele VIP, które są zlokalizowane w najlepszej części sali, zapewniając kinomanom najwyższy komfort odbioru filmu. Cinema3D oferuje widzom największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, transmisję wydarzeń sportowych na żywo, nocne maratony filmowe oraz filmowe poranki dla dzieci.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: