Kayah gwiazdą Festiwalu Kultura bez Granic w Kobylanach

Kayah gwiazdą Festiwalu Kultura bez Granic w Kobylanach

GMINA TERESPOL Ostatnia sobota czerwca upłynie w Kobylanach pod znakiem dobrej zabawy i muzyki. Gminne Centrum Kultury z siedzibą w Kobylanach zaprasza do udziału siedemnastej edycji Festiwalu „Kultura bez Granic”.

Impreza odbędzie się w sobotę 25 czerwca na terenie rekreacyjnym przy kąpielisku w Kobylanach. Jej celem jest prezentacja folkloru pogranicza. Festiwal jest także okazją do zaprezentowania dorobku lokalnych twórców ludowych, zarówno w dziedzinie rękodzieła, jak i promowania własnych zdolności i talentów.

Dominować będą występy muzyczne lokalnych zespołów oraz gości m.in. zespołu Prymaki, śpiewającego muzykę wschodnią. Zaprezentują się też znani ogólnopolskiej publiczności artyści. Gwiazdą wieczoru będzie Kayah, jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej, autorka tekstów i producentka muzyczna.

Na scenie zaprezentuje się także formacja Komodo, skupiająca producentów muzycznych i didżejów. Z tą grupą wystąpi brytyjski wokalista Thomas Sykes. Coś dla siebie znajdą miłośnicy muzyki disco polo, bo w Kobylanach wystąpi również zespół Mirage&Yoko. A imprezę poprowadzi Kamil Baleja, prezenter radiowy, telewizyjny i dziennikarz, znany z audycji Radia RMF FM, Złote Przeboje oraz prowadzący i współprowadzący programy telewizyjne: Idol, Mamma Mia! i Taxi kasa w Polsacie.

Impreza rozpocznie się o godz. 16.00 od występu grupy Kosmokwaki. O godz. 17.00 zaprezentują się zespoły z GCK, o godz. 18.00 zespół Prymaki. Następnie o godz. 19.30 Mirage&Yoko. Występ gwiazdy wieczoru – Kayah zaplanowano na godz. 21.00, a o godz. 22.30 Komodo i Thomas Sykes. Na zakończenie będzie można bawić się przy rytmach muzyki podczas dyskoteki.

Oprócz święta muzyki o godz. 13.00 zaplanowane są także oficjalne uroczystości związane z obchodami jubileuszu 30-lecia gminy Terespol.

Monika Pawluk

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: