Karuzela się rozkręca. Za rok zrobimy zakupy?

Karuzela się rozkręca. Za rok zrobimy zakupy?

BIAŁA PODLASKA Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę galerii Karuzela 20 września oficjalnie rozpoczęło prace w tym miejscu. Inwestor zapowiada, że roboty zostaną wykonane w nieco ponad rok i już w październiku mieszkańcy miasta i regionu zrobią tam zakupy.

O galerii w tym miejscu mówiło się od kilku lat, jednak na przeszkodzie stawały liczne przeciwności, łącznie z roszczeniami mieszkańców sąsiednich działek. Po uzyskaniu wszystkich potrzebnych pozwoleń zapadła decyzja o rozpoczęcie budowy. Czekała na nią spora część mieszkańców, a inni, chociażby rodzice dzieci uczących się w sąsiedniej trójki, z niepokojem śledzili sprawę.

– Zmierzamy do tego, aby pokazać klientom, że mają wybór. Chodzi o postawienie poprzeczki jeszcze wyżej, a więc jeśli w Białej Podlaskiej pojawi się kiedyś nowy obiekt, będzie musiał zaoferować jeszcze wyższy standard i jeszcze lepszą obsługę klientów – uważa prezes Karuzeli.

Budowę, która trwa już od kilku tygodni, oficjalnie zainaugurowano w miniony czwartek 20 września. Na miejsce przybyli przedstawiciele inwestora, wykonawcy oraz władze miasta. Wiceprezydent Adam Chodziński wyraził nadzieję, że uczniowie pobliskiej szkoły nie będą odczuwały żadnych uciążliwości związanych z budową galerii, a prezes Pękalski zaprosił dzieci, aby po otwarciu obiektu przychodziły tu... na wagary.

Prace wykonuje firma Unibep, która zatrudniła pracowników z naszego regionu.

Więcej w papierowym wydaniu tygodnika nr 29 oraz na eprasa.pl

Justyna Dragan

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: