Jazz w bialskiej kawiarni

Jazz w bialskiej kawiarni

Anna Michałowska zaśpiewa 1 września o godz. 18 w kawiarni CoffeeLove przy bialskim placu Rubina

BIAŁA PODLASKA Interesująco zapowiada się koncert jazzowy w nowej, bialskiej kawiarni. Wystąpi na nim po raz pierwszy w mieście nad Krzną znakomita wokalistka lubelska Anna Michałowska z zespołem.

Koncert organizuje Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe 1 września o godz. 18 w kawiarni CoffeeLove przy placu Rubina 11-14. Gwiazda wieczoru jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki estradowej. Na co dzień udziela się także jako wykładowca na UMCS w Lublinie, jako pedagog w Szkole Muzycznej II st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie, gdzie prowadzi autorską, jazzową klasę wokalną. To profesjonalistka w każdym calu, co docenił zdobywca Grammy, pianista Włodzimierz Pawlik, zapraszając ją do projektu „Wieczorem”, w którym występuje u boku takich wykonawców, jak Kuba Badach czy Dorota Miśkiewicz.

Wyróżnia ją mocny, wyrazisty głos, a także niebywała ekspresja i umiejętność interpretacji, pełnej wyrafinowanego smaku. Jej charakterystyczna barwa sprawdza się w wielu odcieniach jazzowej wokalistyki – od klasycznych brzmień standardów po formy całkiem nowoczesne. Artystce towarzyszyć będą: pianista, aranżer i kompozytor Michał Iwanek oraz kontrabasista Jarosław Michaluk. Można zatem spodziewać się wielu mocnych wrażeń. Bilety w cenie 60 zł już są dostępne w kawiarni CofffeeLove. Liczba miejsc ograniczona.

(g)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: